Znajdź pracę, która idealnie
do Ciebie
pasuje

Kurs online Idealnie Dopasowana

- znajdź pracę skrojoną na miarę!

 • Nie wiesz, co robić w życiu? Nie masz pomysłu na siebie?
 • Po kilku-kilkunastu latach kariery zawodowej trafiłaś/eś na ścianę i nie wiesz, co dalej?
 • A może obecna praca lub biznes nie daje Ci satysfakcji i nie wierzysz, że jeszcze możesz coś takiego poczuć?

Sprzedaż kursu została zakończona. Możesz zapisać się na listę zainteresowanych kolejną edycją (jesień 2020) poniżej lub zainteresować się moją książką.

Praca to bardzo istotna część naszego życia.

W końcu spędzamy tam 1/3 doby przez nawet pół wieku. Przez większość tego czasu nie zastanawiamy się, czy jesteśmy w dobrym miejscu - dopóki nie zaczynamy odczuwać wypalenia, zmęczenia, braku satysfakcji. Nikt w szkole nie uczy nas świadomego zarządzania swoją karierą. Wolimy więc siedzieć w miejscu, którego nie lubimy, bo a nuż trafimy gorzej...


Niektórzy twierdzą, że żeby odnaleźć właściwe dla siebie zajęcie w życiu - takie, które daje Ci radość i satysfakcję, a nie tylko środki do życia - trzeba mieć po prostu szczęście. Inni mówią, że jeśli nie znalazłeś takiej jednej jedynej pasji w dzieciństwie, to później już jej nie znajdziesz. Jeszcze inni uważają, że satysfakcja z życia zawodowego jest jak Yeti - wszyscy słyszeli, nikt nie widział.


Ja uważam, że każdy z nas może znaleźć satysfakcjonującą, idealnie dopasowaną do siebie pracę. Trzeba się tylko nauczyć jej szukać. Chętnie Cię tego nauczę!

Bo czy naprawdę możesz sobie pozwolić na to, by marnować swój cenny czas i energię w miejscu, które do Ciebie nie pasuje?

Ten kurs pomoże Ci poznać siebie, znaleźć pomysły i wyznaczyć cele, by odnaleźć swoją Idealnie Dopasowaną pracę. Taką, w której w końcu będziesz się spełniać i dzięki której polubisz poniedziałki.

Bo czy naprawdę możesz sobie pozwolić na to, by marnować swój cenny czas i energię w miejscu, które do Ciebie nie pasuje?


Ten kurs pomoże Ci poznać siebie, znaleźć pomysły i wyznaczyć cele, by odnaleźć swoją Idealnie Dopasowaną pracę. Taką, w której w końcu będziesz się spełniać i dzięki której polubisz poniedziałki.

Wyobraź sobie, że...

 • wstajesz do pracy z uśmiechem,
 • używasz w pracy swoich mocnych stron, dzięki czemu pokazujesz swój pełen potencjał,
 • potrafisz dokonywać odważnych decyzji w zgodzie ze sobą,
 • nareszcie czujesz radość i satysfakcję z pracy...
Jak Ci się podoba ta wizja?
Zapisz się na listę zainteresowanych

Co jeszcze da Ci ten kurs

Poznasz siebie

Wykonasz ćwiczenia, które pozwolą Ci lepiej poznać siebie, przez co łatwiej będzie Ci podejmować świadome decyzje zawodowe.

Wygenerujesz mnóstwo pomysłów

Wyznaczysz cel

Dzięki ciekawym zadaniom wpadniesz na pomysły, które mogą stać się Twoją dalszą ścieżką zawodową!

Klęska pomysłowego urodzaju? Nie szkodzi - spośród wielu pomysłów wybierzesz ten najlepszy i wyznaczysz realny, osiągalny cel zawodowy.

Chcesz polubić poniedziałki?

Chcesz chodzić do pracy z uśmiechem?

Chcesz czerpać radość i satysfakcję z pracy?

Chcesz podejmować świadome decyzje zawodowe i osiągać sukcesy?

Idealnie Dopasowana jest dla Ciebie!

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Masz czas na decyzję jeszcze tylko przez:

Zapisz się na listę zainteresowanych kolejną edycją

Efekty i opinie kursantek 1. i 2. edycji

Monika, urzędniczka pewnej państwowej instytucji, która bała się, że zostanie tam na zawsze, zdecydowała się zrezygnować z tej pracy i szuka nowej, jako grafik. To jej słowa:


Już teraz wiem, że zrobiłaś kawał dobrej roboty w mojej głowie. Po części nie bałam się tak mocno rzucić trwającej jeszcze pracy, bo wiedziałam że mam dobre wsparcie w kierunku szukania nowej, właśnie dzięki Tobie. W przystępny sposób pokazujesz, że to co czasami wydaje się ogromnie trudne przestaje takie być kiedy się to realizuje krok po kroku.

Jadzia, młoda dziewczyna, która miała na siebie "zbyt wiele pomysłów", a do tego bała się zmiany pracy, "bo może będzie gorzej" jeszcze w trakcie trwania kursu odnalazła swoją idealnie dopasowaną pracę i zdobyła zatrudnienie jako analityk biznesowy! O kursie napisała tak:

Myślę, że nawet 2 pierwsze części kursu już i tak bardzo mi pomogły, bo sama diagnostyka moich mocnych stron przyczyniła się do tego, że wiedziałam jakiej pracy szukać i jak się sprzedać na rozmowach. Naprawdę. robisz świetne rzeczy i pomagasz ludziom, oby tak dalej!

Zuzia, aktualnie jeszcze księgowa, chce znaleźć pracę, która oderwie ją od biurka, najchętniej związaną z pomocą innym. O kursie mówi:


Kurs zawiera wysoko wartościową treść merytoryczną. Część ćwiczeń można odebrać jako "badanie rynku pracy", inne z kolei jako psychologiczną analizę osobowości. Wykonywanie ćwiczeń umożliwia mi spojrzenie z perspektywy, jakby z lotu ptaka na swą ścieżkę życia zawodowego i osobistego. Bardzo podoba mi się taka praca z długopisem i kartką w ręce, czując prowadzenie za rękę. Bardzo cenne były na tej drodze Twoje wskazówki, które analizuję, zastanawiam się nad nimi i za które z całego serca dziękuję. Kurs umożliwia zatrzymanie się, refleksje wgląd w siebie, czy sytuacje dotychczasowego szukania pracy.

Tutaj przeczytasz opinie moich Klientów o pracy indywidualnej ze mną >>

Cytaty z ankiet oceniających:


Kurs był merytoryczny, dał mi nową wiarę we własne siły i pokazał nowe ścieżki rozwoju, których przed jego rozpoczęciem nie widziałam.


Mam jasną wizję gdzie chcę dojść!


Przeanalizowałam różne scenariusze, poszukałam możliwości, poprzyglądałam się sobie i czuję się pewniej.


Był dla mnie niczym drogowskaz. Za każdym razem kiedy nie wiedziałam, w którą stronę pójść następne ćwiczenie umacniało mnie w tym że przecież biorę udział w procesie i ta praca musi przebiec właśnie taka nie inaczej do samego końca.

"Uprawianie zawodu, który nie pasuje do naszego wewnętrznego profilu, organizm może odbierać jako stały stres, codzienny dyskomfort"

dr hab. Anna M. Zalewska, profesor Uniwersytetu SWPS

Nie jestem krawcową, ale nauczę Cię, jak projektować karierę szytą na miarę

Cześć! Nazywam się Emilia Wojciechowska. Jestem coachem i trenerem mentalnym. Zaczynając studia, sama nie wiedziałam, "kim chcę być, gdy dorosnę". Zaczęłam interesować się więc tematami związanymi z rozwojem kariery. Jednocześnie w mojej pierwszej pracy w korporacji widziałam, jak wielu ludzi tam nie pasuje - ale pozostają na swoich stanowiskach, "bo tak wygodnie", "bo kredyt", "bo w wieku 30 lat (sic!) już za późno na zmiany"...


Starałam się też jak najwięcej dowiedzieć o samej sobie - zainteresowałam się psychologią i rozwojem osobistym. Dzięki temu byłam w stanie dodać 2+2 i postanowiłam: zostanę coachem i będę pomagać ludziom odnajdować dopasowaną do nich pracę.

Nie zgadywałam. Nie zdałam się na los. Poznałam siebie, wpadłam na pomysł i go zrealizowałam - uszyłam sobie pracę skrojoną na miarę.

Teraz, jako coach i trener mantalny, pracuję z osobami, które:


 • nie czują się już dobrze w swojej pracy, ale nie wiedzą, na jaką ją zmienić,
 • boją się zmiany pracy,
 • chcą odnaleźć odpowiednie dla siebie zajęcie,
 • mają dużo pomysłów na siebie, ale nie wiedzą, który wybrać.

Chcę, by jak najwięcej osób lubiło to, co lubi i prowadziło szczęśliwe życie zawodowe. Stąd pomysł na kurs online - nie jestem w stanie pomóc tylu osobom naraz indywidualnie!


Dla kogo jest ten kurs

i kto najbardziej skorzysta

Dla kogo nie jest ten kurs

i kto raczej nie znajdzie w nim

nic dla siebie

 • Nie dla osób, które oczekują, że wprost podam im na tacy odpowiedni zawód,
 • Nie dla osób, które oczekują, że zrobią kilka testów i komputer wypluje im wynik,
 • Nie dla osób, które nie lubią ciężkiej pracy: ćwiczeń, zadań,
 • Nie dla osób, które nie lubią zadawać sobie trudnych pytań,
 • Nie dla osób, które wykonują pracę, którą lubią i nie potrzebują zmian,
 • Nie dla licealistów i studentów bez doświadczenia zawodowego - ze względu na to, że wiele ćwiczeń opiera się na wcześniejszych doświadczeniach kursanta.
 • Dla osób, które nie lubią swojej obecnej pracy i chcą ją zmienić, ale nie wiedzą, na jaką,
 • Dla osób, które po kilku-kilkunastu latach pracy lub prowadzenia własnego biznesu wypaliły się i szukają pomysłu na to, co dalej,
 • Dla osób, które mają zbyt wiele pomysłów na siebie i nie wiedzą, co wybrać,
 • Dla osób, które nie wiedzą, jak podejmować świadome decyzje zawodowe,
 • Dla osób z pierwszymi doświadczeniami zawodowymi, które nie są pewne, w którą stronę dalej rozwijać swoją karierę,
 • Dla osób, które wiedzą, że znalezienie Idealnie Dopasowanej pracy trochę trwa i wymaga wysiłku.

Co znajdziesz w środku

Część 1.

POBIERZ MIARĘ,

czyli Poznaj siebie

Część 3.

SZYJEMY NA MIARĘ,

czyli Wybierz pomysł i wyznacz cel

Część 2.

PRZYGOTUJ PROJEKTY,

czyli Znajdź pomysł

Część 4.

CO DALEJ,
czyli Co zrobić z celem

Zaczniemy od pracy z wizją przyszłości, następnie odkryjesz swoje mocne strony i wartości. Pomarzysz, wykorzystasz swoje pasje i dowiesz się, czego tak naprawdę chcesz od życia. Ale zanim to się stanie, popracujesz nad swoimi przekonaniami - to takie uniwersalne “prawdy” o świecie, w które wierzysz. Zajmiemy się nimi na początku, żebyś mogła/mógł pracować nad swoją Idealnie Dopasowaną pracą z pełną wiarą w to, że taką dla siebie znajdziesz.

Dla niektórych po części I, ta część może być już tylko formalnością :) Ale jeśli wciąż nie będziesz wiedzieć, co dalej, podrzucę Ci dużo pomysłów i wyzwań, które pozwolą Ci odnaleźć swoją drogę. Zrobisz m.in. audyt swojej kariery, wykonasz 12 zadań z Generatora Pomysłów, uszyjemy... kimono?! W tej części Twoja nieskrępowana niczym kreatywność będzie miała szansę poszaleć - jeszcze bez oceniania.

Gdy już odnajdziesz właściwą drogę dla siebie, tę Idealnie Dopasowaną pracę, nauczysz się, jak wyznaczać cele za pomocą Dekalogu Celów. Szczególnie skupimy się na realności celu - nie chcę, byś skończył/a kurs na motywacyjnym haju, ale z konkretnym, możliwym do zrealizowania przez Ciebie pomysłem. Zaplanujesz też rozwój kompetencji, co pozwoli Ci dojść do tego celu. Dowiesz się też, jak poradzić sobie z nadmiarem pomysłów - czyli jak wybrać ten najlepszy dla siebie.

OK, masz pomysł, ale...

Co dalej? Jak znaleźć taką pracę? Jak dojść z miejsca, w którym jestem teraz, do wyznaczonego celu? O tym powiem na koniec. Przygotujesz swój plan działania, nauczysz się szukać pracy aktywnie - czyli skuteczniej.

Sprawdzisz, czy jesteś w stanie znaleźć taką pracę na etacie, czy może jednak warto byłoby założyć własną firmę.

Czekają Cię też bonusy!

inspirujące Prawdziwe Historie moich Klientów,

materiał z ćwiczeniami, który pomoże Ci zrozumieć proces zmiany i przygotować się do niej,

Test: co Cię motywuje

Narzędzie: emocjonalna ocena opcji decyzyjnych

Otrzymasz wsparcie: moje i grupy!

Nie lubisz pracować samodzielnie? Obawiasz się, że sam(a) nie dasz rady?

Przez 3 miesiące będziemy pracować razem w grupie na Facebooku! Razem stworzymy Bank Pomysłów, a ja będę odpowiadać na Twoje pytania. Dodatkowo możesz skorzystać z konsultacji mailowych (grupa i konsultacje dostępne w wariantach Złotym i Srebrnym).

Jeszcze za mało? Wybierz wariant Złota Nić, a spotkamy się online na 4 sesjach indywidualnych!

Czego się nauczysz?

Choć głównym celem kursu jest to, by nauczyć Cię podejmowania świadomych decyzji zawodowych, z kursu wyniesiesz też pewne umiejętności, które ogólnie przydadzą Ci się w życiu:

 • zmiana hamujących przekonań - nauczysz się, jak tworzyć myśli, które będą Cię wspierać, zamiast blokować,
 • wyznaczanie celów - poznasz zasady, które zwiększą prawdopodobieństwo ich realizacji
 • przygotowywanie planu działania - by wcielać cele w życie
 • aktywne szukanie pracy - gdy już odkryjesz tę Idealnie Dopasowaną, nauczysz się tego, jak ją znaleźć

Wybierz pakiet dla siebie

Brązowa nić

Srebrna nić

Złota nić

 • roczny dostęp do kursu online Idealnie Dopasowana i do wszystkich aktualizacji, które w tym czasie się pojawią,
 • możliwość zakupu książki "Idealnie Dopasowana" 30% taniej i z przesyłką gratis (oferta pojawi się w koszyku)
 • roczny dostęp do kursu online Idealnie Dopasowana i do wszystkich aktualizacji, które w tym czasie się pojawią,
 • możliwość zakupu książki "Idealnie Dopasowana" 50% taniej i z przesyłką gratis (oferta pojawi się w koszyku)
 • dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku z dodatkowymi materiałami LIVE i moim wsparciem,
 • konsultacje mailowe ze mną,
 • bonusowy e-book "Drogowskaz Poszukiwacza", który pomoże Ci w procesach rekrutacji, o wartości 87 zł
 • roczny dostęp do kursu online Idealnie Dopasowana i do wszystkich aktualizacji, które w tym czasie się pojawią
 • dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku z dodatkowymi materiałami LIVE i moim wsparciem
 • konsultacje mailowe ze mną
 • bonusowy e-book "Drogowskaz Poszukiwacza", który pomoże Ci w procesach rekrutacji, o wartości 87 zł
 • 4 sesje konsultacji/ coachingu o wartości 680 zł
 • książka "Idealnie Dopasowana" z przesyłką - gratis!
 • pakiet dostępny tylko dla 10 pierwszych osób!

Sprzedaż zakończona

Zapisz się na listę zainteresowanych

Sprzedaż zakończona

Sprzedaż zakończona

Sprzedaż zakończona

Sprzedaż kursu trwa tylko do 21 lutego.

Kolejna edycja dopiero jesienią!

Masz czas na decyzję jeszcze tylko przez:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

FAQ - najczęściej zadawane pytania

1. Jak długo trwa kurs?

Kurs trwa od 24 lutego 2020 i został rozpisany na 3 miesiące. Możesz jednak działać w swoim tempie :)


2. Na jak długo otrzymam dostęp do kursu?

Dostęp do kursu otrzymujesz na rok, czyli do 23 lutego 2021.


3. Jakie są formy płatności?

Płatności można dokonać za pomocą bezpiecznego systemu Przelewy24. Możesz tam dokonać płatności online przez swój bank, zapłacić kartą lub wykonać ręcznie przelew tradycyjny. W razie problemów z płatnością pisz na emilia@careerup.pl.


4. Czy kurs mogę kupić w każdej chwili?

Nie. Oficjalna sprzedaż trwa od 10 lutego do 21 lutego i od tej chwili nie będzie można kupić kursu - bez wyjątków.


5. Czy będą kolejne edycje kursu?

Tak, jednak edycja 4. nie pojawi się wcześniej, niż jesienią 2020.


6. W jaki sposób będzie wyglądał kurs, jak dostanę dostęp do materiałów?

Kurs utworzony jest na specjalnej, prostej, wygodnej platformie, do której dostaniesz własne hasło. Będą tam materiały video, audio oraz PDF z treściami lekcji i ćwiczeniami. Dodatkowe materiały będą pojawiać się na grupie kursantów na Facebooku. Tutaj obejrzysz, jak wygląda platforma od środka.


7. Dlaczego warto wybrać wersję z grupą na Facebooku i jak to będzie wyglądać?

W grupie siła i w grupie raźniej :) Będziesz mógł czerpać wsparcie i wspierać innych uczestników kursu. Razem będziecie wymieniać się pomysłami. "Presja" innych będzie Cię dodatkowo motywować do realizacji kursu.


8. Jak długo będzie otwarta grupa na Facebooku? Czy Ty też tam będziesz się udzielać?

Grupa będzie otwarta na zawsze, jeśli zgłosicie taką potrzebę :) Gwarantuję, że będę się tam udzielać przez 3 miesiące trwania kursu, a kto wie, może i zostanę na dłużej :)


9. Jakie są wymagania techniczne, by uruchomić kurs?

Potrzebujesz komputera z dostępem do internetu (platforma działa też na urządzeniach mobilnych, ale na komputerze będzie najwygodniej), standardowego systemu operacyjnego, możliwości pobierania plików, przeglądarki plików PDF (np. Adobe Reader) oraz przeglądarki internetowej, która odtworzy filmy video (co potrafią wszystkie popularne przeglądarki, np. Chrome, Firefox).


10. Czy będziesz kontaktować się ze mną mailowo, by przypominać o kolejnych lekcjach w kursie?

Tak, przypomnę Ci mailowo o starcie kursu jak i o udostępnieniu kolejnych części. Pierwsza część będzie dostępna od 24 lutego, każda następna po 3 tygodniach.


11. Do kiedy można wykorzystać konsultacje/sesje coachingowe z Tobą z pakietu Złota Nić?

Masz czas na ich wykorzystanie przez 6 miesięcy, czyli do 24 sierpnia 2020. Radzę jednak zarówno kurs, jak i sesje zrealizować wcześniej, by nie było pomiędzy nimi zbyt dużego odstępu. Po starcie kursu prześlę Ci proponowany przeze mnie harmonogram spotkań (możesz go dowolnie modyfikować).


12. Czy ilość użytkowników jest ograniczona?

Do kursu w ramach pakietów Brązowa I Srebrna nić może dołączyć nieograniczona liczba uczestników, natomiast pakiet Złota nić dostępny jest dla 10 uczestników.


13. W jaki sposób otrzymam dostęp do e-booka w pakietach Srebrna i Złota nić?

E-book ten będzie zamieszczony na tej samej platformie, co kurs Idealnie Dopasowana. Będzie na Twojej liście kursów od 24 lutego :)


14. Jakie są warunki skorzystania z konsultacji mailowych w pakietach Srebrna i Złota nić?

W trakcie trwania kursu według harmonogramu z moim wsparciem w grupie na Facebooku, czyli przez 3 miesiące (do 24 maja 2020), możesz wysłać do mnie 5 maili (1 mail = 1 wątek. Jeśli w odpowiedzi na moją wiadomość kontynuujesz wątek z jednego maila, nie liczę tego jako nowy mail z puli konsultacji. Jeśli pojawi się całkiem nowe pytanie, o jakiś nowy obszar - będzie to już kolejny mail).


15. Czy kurs mogę kupić dla kogoś innego na prezent?

Tak, jest taka możliwość - napisz do mnie maila na emilia@careerup.pl, a powiem Ci, jak to załatwimy.


16. W jaki sposób otrzymam książkę gratis w pakiecie Złota Nić?

W czasie dokonywania zakupu wybierasz sposób dostawy (gratis) - list polecony, kurier lub paczkomaty. Książka obecnie jest w przedsprzedaży - wysyłka nastąpi po 25.02.
Masz więcej pytań? Pisz do mnie na maila emilia@careerup.pl lub przez wiadomość prywatną na fanpage'u.


Zapisz się na listę zainteresowanych